31 Mart seçimleri için çalışmalarını sürdüren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, toplumun her kesimiyle buluşmaya devam ediyor. Başkan Baydilli Şanlıurfa Acem Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret ederek üyeleriyle bir araya gelip Karaköprü’de gerçekleştirdiği hizmetleri anlattı. Yapılan hizmetlerin istikrarlı bir şekilde devam etmesi ve ilçenin kalkınması için destek isteyen Başkan Baydilli’ye destek ve dualarını ileterek yanında olduklarını ifade ettiler.

Karaköprü’yü yönetirken istişareye önem verdiklerine dikkat çeken Başkan Baydilli bu doğrultuda her fırsatta çeşitli sivil toplum kuruluşları ve derneklerle bir araya geldiklerini kaydetti.

Başkan Baydilli, “Karaköprü hızlı büyümesiyle yönetilmesi kolay olmayan bir ilçedir. Biz bu büyümeye yetişmek için gerçekten ciddi bir çaba gösteriyoruz. İlçemize birçok hizmet kazandırdık, yeni yapılar inşa ettik ancak yaptığımız en güzel şey hizmetlerimizle vatandaşlarımızın gönüllerine girmek oldu.
 
Yeni dönemde sizin desteğinizle inşallah hizmet atağımız daha güçlü bir şekilde devam edecek ve Karaköprü projelerimizle hak ettiği yere gelecektir. Bu anlamda bize verdiğiniz destek, ettiğiniz dualar için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Acem Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri de Başkan Baydilli’ye ziyaretleri ve sohbeti için teşekkür ederken, dua ve desteklerini iletiler.

Başkan Baydilli ziyarette Acem Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleriyle sohbet edip taleplerini dinlerken ziyaret sonunda günün anısına üyelerle fotoğraf çekindi.