Şanlıurfa’da istikrarın ve yatırımların artarak devamı için AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tekrar aday gösterilen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa AK Parti Milletvekilleri, Mehmet Ali Cevheri, Cevahir Asuman Yazmacı, MKYK Üyesi Mehmet Ali Kurt, Viranşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Salih Ekinci, Ak Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ve parti yönetileri ile birlikte Viranşehir ilçesinde çeşitli temaslarda ve incelemelerde bulundu.

“EYYÜPNEBİYE ESTETİK DOKUNUŞLAR”

Ziyaretleri kapsamında ilk olarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından estetik düzenleme yapılan ve bambaşka bir görünüme kavuşan, külliye ve sabır evleri ile konaklama sorunu da ortadan kalkan Eyyüp Nebi Beldesine gerçekleştirdi. Burada vatandaşlarla sohbet eden Başkan Beyazgül turizmin geliştirilmesi adına çalışmalarının aralıksız devam edeceğinin altını çizdi.

Eyyüp Nebi Beldesi ziyaretinin ardından AK Parti Viranşehir İlçe Başkanlığına geçen Başkan Beyazgül ve beraberindekiler, burada vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen AK adaylar ve AK Vekiller ardından Viranşehir Belediye Başkanı ve Adayı Salih Ekinci’nin seçim irtibat bürosuna geçerek Viranşehir için birlik ve beraberlik mesajı vererek buradan AK Parti’ye Cumhurbaşkanımıza çıkacak her bir oyun çok kıymetli olduğunu ifade ettiler. Başkan Beyazgül de burada ilçeye kazandırılan yatırım ve hizmetlerle ilgili vatandaşlara video gösterimi yaptı.

“SİZİNLEYİZ”

Temaslarını, Şanlıurfa AK Parti Milletvekilleri, Mehmet Ali Cevheri, Cevahir Asuman Yazmacı, MKYK Üyesi Mehmet Ali Kurt, Viranşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Salih Ekinci, Ak Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ve parti yönetileri ile birlikte esnaf ziyaretiyle sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, esnaf ve vatandaşlara yakından ilgilendi. Talep ve önerilerini dinleyen Başkan Beyazgül çözümünü de anında sahada üretmek adına ilgili daire başkanına talimat verdi. Esnaf ve vatandaşların yoğun teveccühleriyle karşılanan Başkan Beyazgül vatandaşların dua ve desteklerini istedi. Vatandaşlardan da Başkan Beyazgül’e sizinleyiz mesajı geldi.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “VİRANŞEHİR HAYVAN PAZARI VİRANŞEHİR’E DEĞER KATACAK”

Viranşehir temaslarının son durağı ise Başkan Beyazgül’ün talimatlarıyla Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Viranşehir hayvancılığına değer katacak olan 10.000 m² kapalı alanıyla 5.500 küçükbaş ve 1.250 büyükbaş hayvanı aynı anda barındıracak, istihdam ve ticarete büyük katkı sağlayacak Viranşehir Hayvan Pazarı ve Viranşehir Mezbahası oldu. Başkan Beyazgül devasa eserlerin Viranşehir’e hayırlı olmasını diledi.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “MODERN VE TAM DONANIMLI MEZBAHA İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Başkan Beyazgül, “ Viranşehir Mezbahasındayız. İlçeye kazandırdığımız bu tesis son teknoloji cihazlarla donatılmış modern bir mezbahayı ilçemiz kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mezbahamız tamamlanmış bulunmaktadır. Kısmet olursa hemen faaliyete geçireceğiz. Açılışını da ayrıca yapmayı planlıyoruz. Viranşehir’e yaptığımız mezbaha buradaki hayvancılık faaliyetleri nedeniyle daha büyük ve daha kapsamlı olarak inşa edildi. Viranşehir ilçemize hayırlı uğurlu olsun.” Diye konuştu.