Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanmak için oy kullanmak üzere Alakonak İlkokulu’na geldi. Sandıkları gezerek sandık görevlileri ve vatandaşlarla sohbet ederek, kolaylıklar dileyen Başkan Ekinci, daha sonra 1006 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Seçimlerin milletimiz ve devletimiz için hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Ekinci, “Yaklaşık 40 gündür yürüttüğümüz seçim çalışmalarını tamamlayarak bugün sandığa oy kullanmaya gittik. Viranşehir’de çok güzel bir ortamda seçim çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızla kucaklaştık, hasbihal ettik ve yeni dönemde yapmayı planladığımız projelerimizi anlattık. Halkımız bugün sandığa gidiyor, tabii ki takdir halkımızın, son sözü vatandaş söyleyecek. Sandıktan inşallah Viranşehir, Şanlıurfa ve ülkemiz için hayırlı sonuçlar çıkar” dedi.

Daha sonra okul bahçesindeki vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Ekinci, diğer bölgelerdeki oy kullanılan okulları gezmek üzere Alakonak Mahallesi’nden ayrıldı.