Başkan Nihat Çiftçi açıklamasında Ramazan Bayramına erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek tüm vatandaşların bayramını tebrik ederken, perşembe günü gerçekleştirilecek olan bayramlaşma programına da tüm vatandaşları davet etti.

Başkan Çiftçi ayrıca 11 Nisan Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 104. yıldönümü için de kutlamasını ileterek ecdadın izinde şanlı şehre hizmet etmeye devam ettiklerini kaydetti.

 

Başkan Nihat Çiftçi açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

 

“Şanlıurfalı ve Karaköprülü hemşerilerimizin 11 Nisan Kurtuluş Bayramını tebrik ediyorum. 11 Nisan Şanlıurfalılar için kurtuluşumuzun özümüzde, büyüklerimizce gerçekleştirildiği çok önemli ve anlamlı bir gündür. Bu kurtuluş mücadelesinde vefat eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Biz de büyüklerimizin yolunda Şanlıurfa’ya ve Karaköprü’müze hizmet etmeye devam ediyoruz.

 

Yine Ramazan ayını tamamlayarak bayrama giriyoruz. Biz de Karaköprü Belediyesi olarak bayramlaşma programında vatandaşlarımızla buluşup bayramlaşacağız. Bayramın ikinci günü olan perşembe günü saat 14.00’te Necmettin Cevheri Kültür Merkezimizde bayramlaşma programımıza tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz.

 

Tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.”