Her gün Şanlıurfa'nın farklı noktalarında temaslarını sürdüren Milletvekili adayı Cevheri,  bir yandan kırsal mahallelerini tek tek gezerek vatandaşlardan destek isterken diğer yandan da akşam saatlerinde seçim ofisinde vatandaşlarla bir araya geliyor.

 

 

Çalışmalarını Şanlıurfa’nın Karaköprü kırsal mahallerinde yoğunlaştırarak Mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen Cevheri, şu ifadelere yer verdi; “ 20’ye yakın kırsal mahallerimizi gezdik. Suriye’den gelmiş olan akrabalarımız ile bir toplantı gerçekleştirdik. Bugün gittiğimiz kırsal mahallerimize bize gösterdiği yoğun ilgiden dolayı hemşerilerimize sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Şuanda seçim büromuzda vatandaşlarımız ile bir arada görüşlerimizi beyan ediyoruz. Yarın ve önümüzdeki hafta içerisinde de özellikle Şanlıurfa kırsal ağırlıklı yoğun bir programımız olacak. Seçimin son saatine kadar bu şekilde zamanımızı değerlendireceğiz. Yine AK Parti olarak her zaman Şanlıurfa’da olduğu gibi bayrağımızı zirveye dikeceğiz. Sayın Recep Tayip Erdoğan’a AK Partiye yoğun bir teveccüh olduğu gibi yine yoğun bir oy verme gerçekleşecek. AK Parti Şanlıurfa’da en yüksek rakamda vekil sayısını çıkararak, reise gönderecektir”  dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri’ye Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Karaköprü AK Parti İlçe Başkanı Sait Ağan eşlik etti.