Göbeklitepehaber.com
HV
28 MART Salı 00:01

İsmail Ege Şaşmaz'dan kötü haber!

"Barış Akarsu "Merhaba" adlı filmde merhum şarkıcı Barış Akarsu'yu canlandırarak dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu İsmail Ege Şaşmaz'dan kötü haber geldi.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-03-2023 12:12   Güncelleme : 13-03-2023 12:14
İsmail Ege Şaşmaz'dan kötü haber!

29 Haziran 2007 Cuma akşamı Muğla ilinin Bodrum ilçesine 5 kilometre mesafede olan Torba Kavşağı'nda trafik kazası geçirerek hayatını kaybeden ünlü şarkıcı Barış Akarsu'nun hayatını ele alan "Barış Akarsu "Merhaba" adlı filmde merhum şarkıcı Barış Akarsu'yu canlandırarak adından söz ettiren ünlü oyuncu İsmail Ege Şaşmaz'dan kötü haber geldi.

18 Kasım'da vizyona giren, senaryosu Mert Dikmen ve Can Anar tarafından yazılan, yönetmen koltuğunda Mert Dikmen'in oturduğu filmde Hüseyin Avni Danyal ve Almila Ada ile birlikte rol alan ünlü oyuncudan gelen kötü haber hayranlarını üzüntüye boğdu.

Habertürk'ten Eren Gürel'in haberine göre; Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, bir alışveriş merkezinde görüntülendi.

KÖTÜ HABERİ DUYURDU: YAKIN ZAMNANDA PROJE YOK

Barış Akarsu'yu canlandırarak gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken İsmail Ege Şaşmaz, yakın tarihlerde önünde proje olmadığını ve yeni projeler için beklediğini belirtti. Ardından mağazaları dolaşan oyuncu, arkadaşlarıyla beraber bir restoranda akşam yemeği de yedi.

HALİL DEMİR HALİL DEMİR

YORUMLAR