Göbeklitepehaber.com
HV
08 HAZİRAN Perşembe 17:50

KAÇAR, MAHALLE TOPLANTISINA KATILDI

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar, seçim çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor. Sabah Harran ilçesinde temaslarda bulunan Kaçar, akşam saatlerinde ise Haliliye ilçesine bağlı Ahmet Yesevi Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 10-05-2023 01:15   Güncelleme : 10-05-2023 01:25

14 Mayıs genel seçimleri için saha çalışmalarını sürdüren Kaçar, Harran ilçesinde bulunan AK Parti ilçe teşkilatıyla bir araya geldi. Seçim çalışmaları hakkında bilgi alan Kaçar, daha sonra Harran ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde vatandaşları ziyaret ederek destek istedi.

Gün boyu Harran ilçesinde çalışmalarını sürdüren Kaçar, akşam saatlerinde ise Haliliye ilçesine bağlı Ahmet Yesevi Mahallesinde vatandaşlar ile bir araya gelerek mahalle toplantısı yaptı. Mahalle toplantısında konuşan Kaçar, “İnşallah sizin bu heyecanınız, samimiyetiniz ve duruşunuz 14 Mayıs akşamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a balkon konuşması yaptıracaktır” diyerek,14 Mayıs genel seçimlerinde AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeleri yönünde çağrıda bulundu.

HALİL DEMİR HALİL DEMİR

YORUMLAR