Göbeklitepehaber.com
HV
05 ŞUBAT Pazar 23:44

Kamu bankaları kolları sıvadı, oluk oluk para dağıtacak!

Ziraat Vakıf ve Halkbank emeklinin yüzünü güldürecek paket programı ile geldi. Maaşını taşıyana tam 10 bin lira ödenecek

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 19-01-2023 07:18   Güncelleme : 19-01-2023 10:20
Kamu bankaları kolları sıvadı, oluk oluk para dağıtacak!

EMEKLİ MAAŞINI TAŞIYANA 10 BİN TL'YE VARAN EK ÖDEME!

Emekli maaşını Ziraat Vakıf ve Halkbank'tan alan emeklileri sevindirecek bir haber geldi. Maaşını taşıyana 10.000 liraya varan ek ödeme veriyor.

5500 TL ve üstte emekli maaşı alan emekliler maaşlarını Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank'tan birine taşırsa binlerce lira para alacak. Emekli maaşlarına yapılan zam ile beraber Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank kolları sıvadı. Ocak ayında güncel rakamlarını açıklayan üç kamu bankasının promosyon ödemeleri ile ilgili merak edilenler haberimizde…

EMEKLİYE EK 5.000 TL ÖDEME

Emekli maaşını taşıyan emekliler 5 bin lira ek ödeme de aylıklarına yatacak.

31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli olacak olan kampanyaya katılmak için bu bankaların şubelerine giderek maaş taahhüdü vermek gerekiyor.

Devlet bankaları emeklileri sevindirecek bir haber verdi. Bankalar emeklilere özel hazırlanmış kredi paketlerini sıralıyor. emekli maaşlarının ciddi oranda artış göstermesi bankaları da harekete geçirdi. Ancak bu kampanya sadece ocak ayı için geçerli olacak. 

HALİL DEMİR HALİL DEMİR

YORUMLAR