Göbeklitepehaber.com
HV
05 HAZİRAN Pazartesi 07:03

MHP’li Bakış, tarım alanları ve Suruç yolu için söz verdi!

MHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Halil Bakış, Şanlıurfa’da tarım alanlarının imara açılmasına ve Suruç yoluna dikkat çekerek, bu iki sorunu çözeceklerinin sözünü verdi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 06-05-2023 16:00   Güncelleme : 06-05-2023 21:14
MHP’li Bakış, tarım alanları ve Suruç yolu için söz verdi!

MHP Milletvekili Adayı Halil Bakış, gece gündüz demeden halkın içerisinde bulunup, sorunları not ediyor.

Şanlıurfa’da en çok şikayet edilen iki konuda çözüm sözü veren Bakış, tarım alanlarının imara açılmaması için çalışacaklarını belirterek, “Şanlıurfa tarımın başkenti ve dünyada tarımın yapıldığı ilk şehirdir. Bu bölgedeki topraklarda beton yığınlarına dur diyeceğiz, çiftçilerimizden yana yeni destek paketlerini Meclis gündeminden düşürmeyeceğiz. Unutmayın; çiftçiyi en iyi anlayacak olanlar Harran ovasında, Suruç ovasında yani pamuk tarlasında büyüyen kardeşleriniz olarak bizleriz” şeklinde konuştu.

Bakış, Suruç ölüm yoluna ilişkin de şu ifadeleri kullandı: “Dar ve bakımdan uzaktaki yollardaki trafik kazalarında ölüm bizim kaderimiz olmamalı. Şanlıurfa’dan başlayıp, Suruç oradan da Birecik ilçesine kadar uzanan ölüm yolu diye nitelendirdiğimiz o yolu seçimlerden hemen sonra Meclis gündemine taşıyarak, ölüm yolundan kurtulacağız. Bu da Suruçlu kardeşlerimize sarsılmaz sözümdür.”

ABDÜLHAMİT DERMANABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR