Göbeklitepehaber.com
HV
08 HAZİRAN Perşembe 18:06

PINARBAŞI DESTEKLERİ İLE KURULAN FABRİKADA İŞÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ

14 Mayıs genel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Faruk Pınarbaşı, Fabrikada çalışan işçilerle bir araya gelerek destek istedi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 10-05-2023 17:56   Güncelleme : 11-05-2023 02:01

 

10 yıllık Birecik Belediye Başkanlığı döneminde birçok projeye imza atan Pınarbaşı, ilçeye kazandırdığı tekstil fabrikalarını gezdi. Çalışmalar hakkında bilgi alan Pınarbaşı, fabrikada çalışan emektarlarla sohbet etti.

İşçilere 14 Mayıs Genel seçimlerinin önemini anlatan Pınarbaşı, “10 Yıllık Belediye Başkanlığı süresince desteklediğimiz fabrikaların açılması bizleri mutlu etti. Burada Birecikli kardeşlerimiz evine ekmek götürüyor. Allah’ın izni ile Birecik Organize Sanayisinin hak ettiği yere gelmesi için büyük bir özveri ile çalışacağız. Elhamdülillah bu çalışmaların çoğu AK Parti İktidarında yapıldı. 14 Mayıs sizin vereceğiniz desteklerle Ülkemizin ve ilçemizin kalkınması daha da ileriye gidecektir. İnşallah AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tekrar bu ülkenin başında olursa on binlerce kardeşimizin istihdamı artarak devam edecektir” şeklinde konuştu.

 

HALİL DEMİR HALİL DEMİR

YORUMLAR