Göbeklitepehaber.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 18:45

Şanlıurfaspor'da teknik direktör gelişmesi!

Kalp ameliyatının ardından mecburi istirahate çekilen Astor Enerji Şanlıurfaspor Teknik direktörü Zafer Turan, dün akşam geldiği Şanlıurfa'da zaman kaybetmeksizin takımın başına geçti.

SPOR
Giriş Tarihi : 08-09-2023 14:14   Güncelleme : 08-09-2023 14:15
Şanlıurfaspor'da teknik direktör gelişmesi!

Temmuz ayı sonlarında doktorunun uyarısı üzerine kalp ameliyatı olan ve ardından mecburi istirahate çekilen Astor Enerji Şanlıurfaspor Teknik direktörü Zafer Turan, günün antrenmanında takımı yönetti.

 

Çalışma öncesi futbolcularla bir araya gelen Teknik Direktör Turan "Daha sıkı çalışacağız" diyerek mesajını verdi. Bugüne kadar futbolcuların emekleri için herkese teşekkür eden Turan, "Bundan sonra her şey daha da zorlaşacak ligde. Takımlar kendi göstermeye başladı. Bizler de takım olarak en iyi performansımızı sergileyeceğiz" dedi.

 

Ardından günün antrenmanına geçildi. Yaklaşık iki saat süren çalışmada Teknik Direktör Turan tüm futbolcularla birebir ilgilenirken, takım günün antrenmanına ısınma egzersizleri ile başladı. Ana bölümde core egzersizleri ile aerobik dayanıklılığı eş zamanlı çalışan sarı yeşilli takım, son bölümde dar alan oyun ile günü tamamladı.

ABDÜLHAMİT DERMANABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR