Göbeklitepehaber.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 16:46

Şehit Yakınları ve Gazileri Derneği'nden Vali Şıldak'a ziyaret

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Şanlıurfa'ya atanan vali Hasan Şıldak'a, Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dernek Genel Başkanı Bekir Kılıcı ve Akçakale Şehit Yakınları ve Gazileri Derneği Akçakale Şube Başkanı Muhammed Zeki Yalçınkaya ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GÜNDEM
Giriş Tarihi : 05-09-2023 10:39   Güncelleme : 05-09-2023 10:40
Şehit Yakınları ve Gazileri Derneği'nden  Vali Şıldak'a ziyaret

Vali Hasan Şıldak, şehit yakınları ve gazileri dernek temsilcilerini valilik makamında kabul etti.

 

Valilik makamında yapılan görüşme, oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştiği belirtildi. Dernek yöneticileri, Vali Şıldak'ın gösterdiği ilgi ve alakadan son derece memnun olduklarını belirterek, "İlgi, alaka ve misafirperverliğinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz." ifadelerini kullandılar.

 


Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak bu ziyaretin oldukça anlamlı olduğunu, bugün bu makamlarda oturuyorsak, bu vatan için canını seve seve veren aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin sayesinde olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü “Bütün kamu kurum ve kuruluşları sizlerin emrindedir.” dedi. 
Ziyarette bulunan Gaziler Dernek Genel Başkanı Bekir Kılıcı: "Şehrimize yapacağı hizmetlerden dolayı Vali Hasan Şıldak'a üstün başarılar diliyoruz." sözleriyle ziyaretlerini tamamladı.

ABDÜLHAMİT DERMANABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR