Göbeklitepehaber.com
HV
03 MART Pazar 10:18

Vali Şıldak: Şanlıurfaspor'umuzu destekleyeceğiz

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Giresun maçı hazırlıklarını sürdüren sarı yeşilli futbolcuları antrenmanda ziyaret ederek takıma başarılar diledi. Vali Şıldak ziyarette takıma yönelik desteklerinin süreceğini söyledi.

SPOR
Giriş Tarihi : 27-10-2023 14:27   Güncelleme : 27-10-2023 14:28
Vali Şıldak: Şanlıurfaspor'umuzu destekleyeceğiz

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Astor Enerji Şanlıurfaspor, hafta başından bu yana kendi tesislerinde sürdürdüğü antrenmanlarına 11 Nisan Stadyumu'nda devam etti. Kendi evinde Giresunspor'u galip gelerek üst sıralara doğru tırmanmak isteyen takımında çalışmalar yüksek performansta tutulurken, Vali Hasan Şıldak da futbolcuları ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

 

11 Nisan Stadyumu'nda Kulüp Başkanı Haçım İzol ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Vali Şıldak, burada futbolculara tatlı ikramında bulundu. Ardından futbolcuları selamlayan Vali Şıldak yaptığı değerlendirmesinde Türkiye'nin en genç şehri Şanlıurfa'da futbolda alınacak başarıların genç potansiyele de örnekler oluşturacağını kaydetti.

 

Giresun maçı için taraftara da çağrıda bulunan Vali Şıldak, "Tüm Şanlıurfa halkının takımını desteklemesi gerekir. Başarı birliktelikle gelir. Gittiğim her yerde bana Şanlıurfaspor'u destekliyor musunuz diye soruyorlar. Şehrimizin takımı Şanlıufaspor'u desteklememek olur mu tabi ki destekliyoruz. Gönlümüz her zaman Şanlıurfaspor'umuzun başarısından yanadır" dedi.

 

Ziyaretten dolayı Kulüp Başkanı Haçm İzol, Vali Şıldak'a teşekkür ederken daha sonra takıma tatlı ikramında bulunan Vali Şıldak günü antrenmanını izlemesinin ardından 11 Nisan Stadyumu'ndan ayrıldı.

HALİL DEMİR HALİL DEMİR

YORUMLAR