Göbeklitepehaber.com
HV
05 ŞUBAT Pazar 23:22

15.000 TL para müjdesi!

Öğrenciye gelir belgesiz 15 bin TL kredi seçeneği. İki bankadan öğrenciye karşılıksız çek.

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 11-01-2023 07:17   Güncelleme : 11-01-2023 10:24
15.000 TL para müjdesi!

Öğrenciler doya doya harcasın diye 15.000 TL para müjdesi! Bunu yapan öğrencilerin dolapları dolup taşacak! Öğrencilere sevindiren haber geldi. Öğrenciler gelir belgesiz olarak 15 bin TL kredi imkanında yararlanabilecek. Nasıl mı? Pek çok banka öğrencilik durumu söz konusu olduğunda kredi notları ve kredi konusunda esnetme yoluna gidebilmektedir. Bazı bankalar ya kredi notuna ya da gelir belgesine bakmaktadır. Ama iki banka açık çek verdi. Gelir belgesiz ve kredi notsuz 15 bin TL ödeme. Sadece 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. İşte detaylar...

öğrenci

İKİ BANKADAN 15 BİN TL'LİK ÖĞRENCİYE ÇEK

TEB bankası öğrenciye 15 bin TL'lik kredi imkanı sunuyor. 36 ay vadeli ödeme seçeneği ve öğrenciye uygun taksit seçenekleri ile bu krediye başvuruda bulunabilmek için TEB mağazasına gitmeniz gerekiyor. Banka şubesine gitmeden de internet ortamından online bankacılık sistemi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Öğrencilik en fazla paraya ihtiyaç olunan dönemdir. Çalışamadığınız için de parayı bulmak için zorluk çekebilirsiniz. Bu nedenle TEB bankası öğrencinin yanında bulunuyor. Gelir belgesiz olarak öğrenciye 15 bin TL'lik yardımda bulunuyor. Bankada bir hesabınız olmalı ya da bir hesap açarak başvuru işleminizi internet ortamından da kolayca halledebilirsiniz. 

Denizbank bankası da yine öğrencilere aynı avantajları sağlamaktadır. Denizbank hesabınızın olması ya da müracaat ederek kredi için bir hesap oluşturabilirsiniz. SMS yoluyla başvuruda bulunabileceğiniz gibi online işlemler üzerinden de başvuru işlemlerinizi halledebilirsiniz. 

ABDÜLHAMİT DERMANABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR