Göbeklitepehaber.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 11:49

ÖZYAVUZ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz’un yeğeni, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un kuzeni Avukat Ömer Avni Özyavuz’un düğün merasimi için Harran’da yemek verildi.

ŞANLIURFA HABERLERİ
Giriş Tarihi : 07-09-2023 15:05   Güncelleme : 07-09-2023 15:08
ÖZYAVUZ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz’un yeğeni, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un da kuzeni Avukat Ömer Avni Özyavuz dünya evine girdi. Özyavuz’un düğün yemeği Harran Otağında verildi. Milletvekili İbrahim Özyavuz ve Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, misafirleri tek tek karşılayarak selamladı.

Yoğun katılımla gerçekleşen düğün yemeğinde muhtarlar, Harran Belediye Meclis üyeleri, kanaat önderleri ve Harran halkı bir araya geldi. Yemek programının ardından Milletvekili İbrahim Özyavuz ve Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, misafirlere teşekkür ederek uğurladı.

Misafirleri tek tek karşılayıp, tek tek uğurlayan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz: Amcam oğlu Avukat Ömer Avni Özyavuz'un düğün merasiminde bizleri yalnız bırakmayan eş, dost ve hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Açıklamasında bulundu.

ABDÜLHAMİT DERMANABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR