Göbeklitepehaber.com
HV
08 HAZİRAN Perşembe 19:07

SPOT PAZARI ESNAFI, CUMHURBAŞKANI VE MALİYE BAKANINA TEŞEKKÜR ETTİ...

14 Mayıs Türkiye Yılı seçimlerine sayılı günler kala Şanlıurfa Eyyüp Spot Pazarı esnafını gezen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdurrahim Toru aracılığıyla esnaflar sel felaketinden 24 saat geçmeden zararların karşılanmasından dolayı Cumhurbaşkanına teşekkür ettiler.

ŞANLIURFA HABERLERİ
Giriş Tarihi : 12-05-2023 17:27   Güncelleme : 13-05-2023 01:41
SPOT PAZARI ESNAFI, CUMHURBAŞKANI VE MALİYE BAKANINA TEŞEKKÜR ETTİ...

Asrın felaketi Depremin ardından Sel felaketi ile Türkiye’yi yasa boğan Şanlıurfa’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Selde büyük zarar gören Eyyüp Spot Pazarı esnafının zararları 12 saat içinde giderildi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdurrahim Toru, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Eyyüp Spot Pazarı esnafı tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Özellikle sel felaketi sonrası mağduriyetin 12 saat içerisinde giderilmesi ile büyük sevinç duyan Esnaflar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

Eyyüp Spot Pazarı Esnaf Başkanı Ramazan Tokyavuz, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati ve AK Parti ailesine sel felaketinde yaşanan mağduriyetin 12 saat içerisinde giderilmesinden dolayı teşekkür etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Abdurrahim Toru ise 14 Mayıs seçimlerinde esnafın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük bir güçle destekleyeceğini söyleyerek her zaman esnafın yanında olacağını söyledi.

ABDÜLHAMİT DERMANABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR