Göbeklitepehaber.com
HV
02 EKİM Pazar 04:01
Advert

Tumtum etek giydi sosyal medyada olay oldu! İşte ünlü oyuncunun etek giydiği görüntüler...

Bodrum tatili sırasında giydiği slip mayo ile gündeme gelen Uraz Kaygılaroğlu, bu kez İskoç eteği ile gündemde. 35 yaşındaki oyuncu son olarak Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı aynı zamanda oyuncu kadrosunda yer aldığı Netflix'te yayınlanan 'Erşan Kuneri' dizisinde "Tumtum" karakterini canlandırmıştı.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 31-08-2022 08:19   Güncelleme : 31-08-2022 10:24
Tumtum etek giydi sosyal medyada olay oldu! İşte ünlü oyuncunun etek giydiği görüntüler...

 

BODRUM TATİLİNFDE SLİP MAYO GİYMİŞTİ

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu etekli kareleriyle sosyal medyayı salladı. Bodrum tatilin sırasında giydiği slip mayosuyla günlerce konuşulan Kaygılaroğlu bu kez tatil için İskoçya'yı tercih etti.

Uraz Kaygılaroğlu, İskoç erkeklerinin giydiği 'kilt' ismi verilen eteği giyip o haliyle poz verdi. Kaygılaroğlu, İskoç erkeklerinin giydiği 'kilt' ismi verilen eteği giyip poz verdi ve sosyal medyada paylaştı.

oyuncu-etek.jpg

URAZ KAYALAROĞLU ETEĞİ İLE SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Son olarak final yapan Üç Kuruş dizisi ve Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği Erşan Kuneri dizsinde rol alan Uraz Kaygılaroğlu etekli kareleriyle sosyal medyayı salladı.

etekli-oyuncu.jpg

Instagramda 3 milyona yakın takipçisi bulunan Kaygılaroğlu, gönderisinin altına ise "Oğlum Kayseri'ye geldik, bir mantı yemeyeceğiz mi!?" notunu düştü.

Uraz Kaygılaroğlu etekli haline takipçilerinde yorum yağdı.

URAZ KAYGILAROĞLU KİMDİR?

1987 yılında İstanbul'da doğan Uraz Kaygılaroğlu aslen Balıkesirlidir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olan Uraz Kaygılaroğlu, ilk kamera önü oyunculuk deneyimini 2008 yılında 'Milyonda Bir' dizisiyle yaşadı. 2011 yılında yayınlanan 'Pis Yedili' dizisindeki 'Can' karakteriyle hafızalarda yer edindi.

2021 yılında yine Cem Yılmaz'ın Netflix'te yayınlanacak 'Erşan Kuneri' dizisinde rol alan Uraz Kaygılaroğlu, yeni sezonda Show TV'de yayınlanacak olan 'Üç Kuruş' dizisinde başrol oynayacak.

ADERMANADERMAN

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR