Göbeklitepehaber.com
HV
03 MART Pazar 08:31

BAŞKAN ÖZYAVUZ 'A DESTEK VE KATILIMLAR ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Cumhur ittifakı'nın Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a destek ve katılımlar çığ gibi büyüyor.

ŞANLIURFA HABERLERİ
Giriş Tarihi : 11-02-2024 10:25   Güncelleme : 12-02-2024 11:32

31 Mart yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, her gün Cumhur Odası seçim bürosunda büyük bir kalabalığa ev sahipliği yapıyor.

 

İlçe merkezi ve kırsal mahallelerden gelen vatandaşların istek, talep ve önerilerini dinleyen Başkan Özyavuz, üretken belediyecilik, bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışının güzel örneğini Harran'da yaşatmaya devam ediyor. Vatandaşlarla birebir ilgilenerek, sorunlarına anında çözüm üretmeye çalışan Başkan Özyavuz, hemşerileriyle saatlerce vakit geçiriyor.

 

Başkan Özyavuz'a destek ve katılımların devam ettiği görülürken, Büyük Birlik Partisi Harran İlçe Başkanı İbrahim Bürke 31 Mart yerel seçimler öncesinde partisinden istifa ederek, Milliyetçi Hareket Partisi saflarına katılarak, Başkan Özyavuz'a destek olacağını söyledi.

 

 

Destek ve katılımlarından ötürü İbrahim Bürke'ye teşekkür eden, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, nice zaferleri hep birlikte yaşayacağız inşallah diyerek, İbrahim Bürke'ye rozetini takarak, yuvana hoş geldin dedi.

 

ABDÜLHAMİT DERMANABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR