Göbeklitepehaber.com
HV
01 ARALIK Perşembe 03:21
Advert

Beyini alt üst eden kapı bulmacası! 20 saniyede çölde doğru kapıyı bul hayatta kal! Sadece dahiler çözüyor

Beyin gücünüzü zorlayacak kapı testiyle beyninizi zorlayacaksınız. Bunun için yalnız bir kapı seçme hakkınız. Doğru kapıyı bulan hayatta kalır. Bu bulmaca biraz beyninizi yaksada eminiz ki siz hayatta kalacak ve doğru kapıyı seçerek dahi olduğunu kanıtlayacaksınız. O zaman hazırsanız 20 saniyede beyin yakan kapı testine geçiyoruz..

HAYAT
Giriş Tarihi : 06-10-2022 07:58   Güncelleme : 06-10-2022 11:03
Beyini alt üst eden kapı bulmacası! 20 saniyede çölde doğru kapıyı bul hayatta kal! Sadece dahiler çözüyor

Zeka ve IQ testleri gibi bilmece ve bulmacalarda beyin gücümüzü ortaya koyan testler arasında. En çok tercih edilenler ise doğru strateji ve dikkat gerektiren zor bulmacalar. Biz de sizin için beyin yakan kapı testini hazırladık. Eğer beyninize güveniyorsanız doğu kapıyı bulup, hayatta kalabilirsiniz. Ama bunun için sadece 20 saniyen var! İşte beyin yakan kapı testi

ZEKA BULMACASIYLA BEYİN GÜCÜNÜ GÖSTER

Zeka bulmacaları arasında en zor olan kapı testi herkesin çözebildiği testlerden değil. Çoğu yanlış kapıyı seçiyor. Bunun için size sadece vereceğimiz ipucu bulunduğunuz mekanı iyice analiz edip karar vermeniz. O zaman hazırsanız başlıyoruz.

safari1-001.jpg

20 SANİYEDE DOĞRU KAPIYI BUL! HAYATTA KAL

Arkadaşlarınla beraber Afrika'ya tatile gittiniz ve bir gün çölde safari yapmaya karar verdiniz. Her biriniz farklı ATV'ler ile çölde geziyorsunuz. Bir süre sonra arkana baktığında kimsenin kalmadığını fark ediyorsun. Ve çölün ortasında tek başına kalıyorsun. İşin kötüsü motorun benzini bitmek üzere. Daha sonra çölün ortasında bir kaleye denk geldin. Karanlık çökmüş ve kale son derece korkutucu. Soğuk çölde kalmaktansa kaleye girerek birileri var mı diye giriyorsun. Ve önüne 3 kapı çıkıyor. İçerisi zifiri karanlık ve elektrik yok. Sadece ay ışığından sızan aydınlık var.

bogulmak-003.jpg

KARŞINA ÇIKAN 3 KAPIDAN DOĞRU OLANI 20 SANİYEDE SEÇ

Kapıların üzerinde nasıl öleceğine dair 3 seçenek var. Bunlardan biri boğularak öleceksin, ikincisi elektrikli sandalyede öleceksin, üçüncünde ise makineli tüfekle öleceksin. Peki hayatta kalmak için hangi kapıyı seçerdin? Bunun için sadece 20 saniyen var! Doğru kapıyı bul hayatta kal.

olum-001.jpg

SADECE 1 KAPI SENİ KURTARACAK!

Tüm kapılar her ne kadar ölümle sonuçlansada 1 tanesini seçerek kılınıza zarar vermeden kurtulabileceksiniz. Bunun için doğru olan 2 numaralı kapıydı. Çünkü hatırlarsanız kalede elektrik yoktu! Eğer doğru olanı 20 saniyede bulduysan sen tam bir dahisin! Ver her koşulda hayatta kalmayı başarabilirsin.

kale1.jpg

Peki siz hangi kapıyı hangi nedenle seçtiniz? Yorumlara yazın

ABDÜLHAMİT DERMANABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR