Göbeklitepehaber.com
HV
08 HAZİRAN Perşembe 17:40

Buğday fiyatlarını 5 TL açıklayın bize çok bile!

Tarımdan Haber yazarı ve ziraat mühendisi Faik Toy, seçim sonuçları ile ilgili dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. Toy, paylaşımında, “Buğdaya 5 TL fiyat açıklayın başımızdan fazladır” dedi.

TARIM
Giriş Tarihi : 16-05-2023 09:44   Güncelleme : 16-05-2023 11:34
Buğday fiyatlarını 5 TL açıklayın bize çok bile!

Tarımdan Haber yazarı ve ziraat mühendisi Faik Toy, seçim sonuçları ile ilgili dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. Bu saatten sonra tarım ürünleri ithalatına karşı olmayacağını ve istenildiği kadar tarımda ithalat yapılabileceğini belirterek, seçim sonuçlarına göndermede bulunan Toy, buğday fiyatları ile ilgili de “Buğdaya 5 TL fiyat açıklayın başımızdan fazladır” dedi.

faik toy-14

Tarımda uygulanan yanlış politikalara rağmen çiftçinin tercihini AK Parti’den yana kullanmasına göndermede bulunan Toy, tiwitter hesabından yaptığı paylaşımlara takipçilerinden de destek geldi.  

TOY'UN PAYLAŞIMINA TAKİPÇİLERİNDEN DESTEK GELDİ

Toy’un ‘Bu saatten sonra tarım ürünleri ithalatına karşı değilim, istediğiniz kadar ithal edin’ paylaşımının altında bir takipçisi de ‘Ha şöyle. Daha özgür fikirli olun! Paramız var ekme ile uğraşmayalım alalım verelim ticaret yapalım. Üretmek ameleliktir” dedi.

faik toy 1

ABDÜLHAMİT DERMANABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR