Göbeklitepehaber.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 17:58

Hapis cezası bulunan 7 kişi yakalandı

Karabük'te, "kasten öldürme", "çocuğun nitelikli cinsel istismarı", "uyuşturucu ticareti yapma" gibi suçlardan hapis cezası bulunan 7 kişi yakalandı.

ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 26-08-2023 14:59   Güncelleme : 26-08-2023 15:00
 Hapis cezası bulunan 7 kişi yakalandı

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ile İstihbarat ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından il merkezinde 11-25 Ağustos tarihleri arasında yapılan çalışmalarda, haklarında çeşitli suçlardan arama kararı bulunan 14 kişi yakalandı.

 

Yakalanan şahıslardan 7'si çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakılırken, haklarında; "kasten öldürme", "çocuğun nitelikli cinsel istismarı", "uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama, kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak kullanmak" gibi suçlar başta olmak üzere, haklarında 1 ila 15 yıl kesinleşmiş ve diğer suçlardan kesinleşmiş hapis cezaları bulunan 7 kişi tutuklanarak Karabük T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

 

İl Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların huzurunu ve güvenliğini bozacak her türlü suçun önlenmesine ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmaların ve mücadelenin durmaksızın devam edeceğini bildirdi.

HALİL DEMİR HALİL DEMİR

YORUMLAR