Göbeklitepehaber.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 16:12

Nakite sıkıştım acil para lazım diyorsanız bu bankalara başvurun! Bankaya gitmeye gerek yok! ATM üzerinden anında ödeme yapıyorlar... İhtiyaç sahipleri mutlaka bakın

Acil nakite ihtiyacınız olduğu anda banka şubesine gitmeden anında para çekebilirsiniz. Nakit çekimler içinde banka kartınızı ATM'de kullanabilirsiniz. Bu kampanyada durumunuza göre 2000 TL'den 5000 TL'ye kadar faizsiz krediler mevcut.

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 07-10-2022 08:42   Güncelleme : 07-10-2022 12:46
Nakite sıkıştım acil para lazım diyorsanız bu bankalara başvurun! Bankaya gitmeye gerek yok! ATM üzerinden anında ödeme yapıyorlar... İhtiyaç sahipleri mutlaka bakın

 

Banka şubesine gitmeden anında nakit çekmek için artık bankamatik kartınızla birlikte ATM'lere giderek durumunuza göre 2000 TL ile 5000 TL arası faizsiz kredi kullanabiliyorsunuz. Bu imkanı sağlayan bankalardan yapılan açıklamada ATM'den nakit çekim yapabilmek için TC Kimlik numaranız ile nakit çekim limiti başvurusu yapmanız yeterli olacağı belirtildi. Üstelik geri ödeme kolaylığıyla..

nakit avans kampanyası

BANKALARDAN NAKİT AVANS KAMPANYASI

İhtiyaç kredisi kullanmak istemeyenler için tüm acil ihtiyaçlarınızı karşılamak için faizsiz nakit avans düşünülebilir. Bankalar hızlı nakit ihtiyacı olanlar için yeni bilgiler oluşturdu. ATM'lerden 2000 TL, 4000 TL veya 5000 TL nakit avans başvurusu için banka şubesine gitmenize gerek yok. Üstelik bankanın faizsiz nakit kredi kampanyasının geri ödeme koşulları çok basit. Online alınan koşulsuz nakit avanslar sayesinde krediye başvurmadan tüm ihtiyaçlarınız karşılanabilmektedir. Beş banka, hızlı nakit ihtiyacı olanlara faizsiz nakit avans veriyor.

DENİZBANK NAKİT AVANS

Denizbank, TC kimlik numarasyla başvuru yapan müşterilerine 5000 TL onaylı hızlı nakit avans veriyor. Faizsiz nakit avans kampanyaları için banka şubesine gitmenize gerek yok. Başvuru yaptıktan hemen sonra ATM'leri tek bir SMS ile kullanabilirsiniz. Denizbank, müşterilerine sınırsız cömertlik sunmakta, emekliler ve sigortalılar da bu uygulamadan yararlanmaktadır.

TEB NAKİT AVANS

Hızlı nakde ihtiyacı olanlar için TEB Bank faizsiz nakit kredi de sunmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası, SMS başvurularında 5000 TL'ye kadar peşin ödeme imkanı sunmaktadır. Nakit avans talebinde bulunmak için TC Kimlik numaranızı yazıp 44 66'ya yazmanız yeterlidir.

ING NAKİT AVANS

ING Bank, bireysel kullanım için düşük faizli krediyi tercih eden müşterilerine 3 aylık ihtiyaç kredisi sunuyor. 5000 TL'ye kadar olan ihtiyaçlarınız için ING Bank'tan 36 ay vade ve 1,54 faiz oranı ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ABDÜLHAMİT DERMANABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR