Göbeklitepehaber.com
HV
01 ARALIK Perşembe 03:53
Advert

Maaşını PTT üzerinden alanlara müjde... PTT maaş müşterilerine düşük faizli 10 ve 80 bin TL nakit ödeme yapıyor... Başvuru yapanın anında hesabına geçecek! Acele edin hemen başvurun

Emeklilere sevindirici haber PTT'den geldi. Düşük faizlerle emekli vatandaşlara 80 bin TL nakit avans kredisi verilmektedir. Başvurular nasıl ve nereden yapılmaktadır? İşte ayrıntılar.

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 10-10-2022 07:44   Güncelleme : 10-10-2022 09:51
Maaşını PTT üzerinden alanlara müjde... PTT maaş müşterilerine düşük faizli 10 ve 80 bin TL nakit ödeme yapıyor... Başvuru yapanın anında hesabına geçecek! Acele edin hemen başvurun

 

Emekli vatandaşlara PTT'den müjdeli haber geldi. PTT, acil ihtiyacı olan vatandaşlara 80 bin TL'ye varan nakit ile emeklilere sevindirici haberi duyurdu. Kimlik cüzdanınız ile en yakın PTT şubesine giderek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. PTT'den onaylanan tutarı anında kullanabilirsiniz. PTT'den maaşlarını alan emekliler başvuru yapmaktadır. Başvuru yaparken de kefil aranmamaktadır.

Yaşı 80'i geçmemiş olan emekli vatandaşlar, PTT'den 2.69'dan başlayan faizlerle 80 bin TL'ye kadar kredi imkanından yararlanmaktadırlar. T.C kimliğiniz ile PTT şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

ptt

PTT'DEN EMEKLİLERE 80 BİN TL NAKİT MÜJDESİ

PTT üzerinden emekli maaşı alan bir vatandaş, sadece kimlikle en yakın PTT şubesine gidip kefilsiz 80.000 TL'ye kadar nakit para alabilir. 80 bin TL alan emeklilere düşük faizli kredi veriliyor. Emekliye kredi için alt limit 1.250 TL, üst limit 80.000 TL, faiz oranı 2.69 başlayarak 80 bin TL'ye varan nakit sunmaktadır.

BAŞVURULAR SMS'TEN DE OLABİLİR

Emekli maaşını PTT'ye aktaran vatandaşlara PTT'den ilk maaşını aldıktan sonra ödeme yapılacak. PTT'nin sağladığı kısa mesaj hizmeti ile PTT hizmetini kullanmadan evden başvuru yapabilirsiniz. PTT'den kredi çekmeden cep telefonunuza mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

SMS ile başvuru yapmak isteyen emekli vatandaşlar PTT yazıp boşul bırakıp T.C kimlik numaralarını yazarak 3050'ye mesaj atmaları gerekmektedir. 5 dakika süre içinde size geri dönüş sağlanacaktır.

ABDÜLHAMİT DERMANABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR